לא יהיה שלום! לְעולם!

לא יהיה שלום על אדמת ארץ-ישראל. לעולם! אף פעם לא! לא יהיה שלום בין יהודים לערבים בארץ הזאת. חייבים לקבל את המסקנה החד-משמעית הזאת, להניח ל"שלום" ולחפש דרך חיים אחרת הן ליהודים והן לערבים.

הערבים המעטים שהיו פה באמצע המאה השמונה-עשרה, והערבים שנוספו להם מאז ובמשך השנים מארצות ערב – מתו וחלפו מן העולם. נותרו צאצאיהם שכבר נולדו כאן וירשו את הבלוף הגדול ביותר בהיסטוריה – עַם פלסטיני. אי אפשר לבטל בתודעתם את השייכות ללאום הפלסטיני ולא יתכן שום ויתור מצידם על גרגר חול אחד זעיר בארץ הזאת. לא הסכם ולא ממון ולא תנאים ולא שיוויון ולא חלוקה ולא בַּטִיח'! השאיפה של הערבים  להעלים את היהודים מפה תהיה לעולם שאיפה נצחית.

כל הסכם שייחתם – יוּפָר! כיוצא בו כל "הודנא" וכל "תאהדייא" וכל "תאקייא" וכל "חודג'עא" וכל המצאה אחרת שתופיע בעתיד. צריך להפסיק את הנסיונות המערביים המטופשים להשיג דבר שאי אפשר במזרח התיכון ולהתארגן לקראת חיים אחרים שאין בהם שלום, ושהמלחמה בחיים האלה תהיה בלתי אפשרית. את כל המאמצים והתקציבים שאנחנו מבזבזים לשווא על חתירה לשלום שלא יקום ולא יהיה לעולם – צריך להשקיע בהסדר חיים מציאותי לכל בני האדם החיים כאן.

ראשית, יש להעניק אזרחות ישראלית מלאה לכל יהודי העולם. מדינת-ישראל שייכת לעם היהודי כולו מבלי לחייב את אזרחיה להתגורר בה. הדבר ירגיע את הבעיה הדמוגרפית ואפשר יהיה להעניק אזרחות ישראלית מלאה לכל בני האדם החיים פה בכל שטחי מדינת-ישראל –  מהים התיכון עד לנהר הירדן וממטולה ועד אילת. על האזרחים הישראלים הגרים במדינת-ישראל יחולו כל חובות האזרחות וערבים שלא ירצו באזרחות ישראלית יחיו בה כתושבים עם זכויות תושב, בלי לבחור ובלי להיבחר.

שנית, מדינת-ישראל תוכרז כמדינה דמוקרטית בערבון מוגבל. יוטל פיקוח מחמיר על כל חירויות האזרח שהתפתחו להפקרות מסוכנת – חופש הביטוי וחופש התנועה וחופש ההתארגנות וחופש המחאה וחופש ההפגנה וכל סוגי הביקורת ייבחנו בשבעים ושבע עיניים. כל איום ולוּ הקל שבקלים ייגדע ביומו הראשון. אזרחים יוכלו לקבוע את נבחריהם ביום הבחירות וממנו והלאה ייתבע נימוס מירבי כלפי זרועות השלטון. דיני העונשין יוחמרו והעובר על החוק ייענש בעונש שלא יאפשר לו לעבור על שום חוק כל ימי חייו. ייקבעו עבירות שהעונש עליהן יהיה עונש מוות מבלי שתינתן לבית המשפט אפשרות של שיקול דעת מקל…

יש עוד ועוד סעיפים שיוכלו להבטיח את קיומה של מדינת-ישראל ובעיקר יבטיחו את חיי היהודים בישראל ובעולם. אבל הואיל ואין סיכוי שהאקדמיה עם אנשי ההבל ורעוּת רוח, מערכת המשפט והתקשורת הישראליים יתירו שינויים כאלה – מדינת- ישראל נדונה להתקוממויות ומרידות ואינתיפאדות ופיגועים ומלחמות עד שתוכרע סופית ותיגזר עליה כלייה. המוות האכזרי, האיום והנורא יגיע לכל יהודי – כולל יהודי "בצלם" ו"שלום עכשיו" ו"הקרן לישראל חדשה". לא יהיה מנוס.

 

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s