שוברים שתיקה בעבור אתנן זוֹנָה…

מזה כמה שנים אני טוען שהשדרן רזי ברקאי, במקרה הרע, הוא עיתונאי רשלן, ובמקרה הגרוע יותר הוא עושה מלאכתו רמייה. כבר אין לי טענות אל חושיו העיתונאיים כי כאמור, בעינָי לפחות, הוא איננו עיתונאי – אבל יש לי וָיֵשׁ טענה לגבי תעסוקה של אדם ברדיו הממלכתי שהאינטליגנציה שלו היא, איך אומר בלשון עדינה, רדודה למשעי. הוא איננו מקשיב דָּיוֹ לדברי מרואייניו, או שהוא מתעלם בכוונת מכוון מכותרות זועקות לשמים המשוגרות אל אוזניותיו הצה"ליות.

במלאת עשר שנים לקיומו של אירגון 'שוברים שתיקה' העלה רזי ברקאי לשידור את מר אבנר גבריהו, מנהל המחלקה הציבורית של אירגון 'שוברים שתיקה'. עיתונאי מקצועי רציני אמור לבוא אל הראיון הזה עם מטען כלשהו של מידע לגבי 'שוברים שתיקה' ולשדר אותו לפני הראיון ובמהלכו – מי הוא האירגון הזה, מה הם מטרותיו ונחיצותו, מי עומדים בראשו, מהו תקציבו, מי הם מממניו, האם הוא פועל למטרות רווח, מי ומי בין מקבלי המשכורות באירגון ומה גובה המשכורות, ההוצאות, הביזבוזים, מי מבקר את "עדויות" האירגון האנונימיות ועוד ועוד מידע נחוץ למאזינים לתחנה ציבורית שכידוע יש להם זכות לדעת. עשר שנים פועל האירגון הזה – אין תשובות מלאות ויש הרבה חשדות…

על-פי אתר 'שוברים שתיקה' –

"מטרת הארגון היא להעלות את המודעות למציאות היום יומית בשטחים וליצור שיח ציבורי על המחיר המוסרי שבשליטה על אוכלוסיה אזרחית."

לאלה התוהים מי הוא אותו "ציבור" שאירגון 'שוברים שתיקה' חפץ בכל מאודו להעלות את מודעותו למציאות הנ"ל, יש תשובה נחרצת בדף זהות האירגון באתר 'שוברים שתיקה':

"ארגון שוברים שתיקה משמיע את קולם של חיילים אלו כדי להביא את החברה הישראלית להכיר במציאות שהיא יצרה."

כלומר, קהל היעד של 'שוברים שתיקה' הוא הקהל הישראלי. אם כך מדוע נעשית פעילות קדחתנית של 'שוברים שתיקה' בעיקר מעבר לגבולותיה של מדינת-ישראל? איך קורה שאירגון ישראלי שטובת ישראל ומוסריותה לנגד עיניו – פוגע בשמה של מדינת-ישראל כמדינה בלתי מוסרית, המחזיקה בצבא נבזי וקלגסי שעסוק בהשפלת עַם וביזויו, בביזה לשמה ובעינויים מיותרים. האירגון הצבוע והטהרני הזה מסתיר מן הציבור מידע אמיתי אודותיו – מהי באמת מטרתו, למה הם פוגעים במדינתם, מדינתנו ומכפישים אותנו ברחבי העולם? האמנם, רק בצע כסף? דבר מן השאלות הללו לא נשאל על-ידי רזי ברקאי שהוא שמאלן מוצהר וככל הנראה תומך בעין יפה ובאוזן קשובה ובמיקרופון כבוי באירגון המרושע הזה.

בשביל להבין זדוניות אנטי-יהודית, מוכרחים לתור אחר דורשי רעת ישראל בעולם, שמצאו להם זֵדים יהודים רודפי בצע, אשר בתמורה לשלמוני אנטישמיות ימכרו אלה אף את בנותיהם לשפחות. איך יודעים שאלה הם פני הדברים? פשוט, מקשיבים למר אבנר גבריהו היורה קלישאות נבובות וביניהן פנינה כותרתית בעליל שרזי ברקאי לא שמע או בחר להתעלם הימנה:  

"אנחנו אומרים בצורה חד משמעית –  אנחנו לא מנסים להפוך את הכיבוש ליותר נחמד ויותר נאור, אלא לסיים אותו!"[…] "… מבחינתנו, המטרה, ו'שוברים שתיקה' יפסיקו את הפעולה שלהם – ברגע שתיגמר השליטה הצבאית או הכיבוש…"

אהה… יצא המרצע מן השק!  זו המטרה האמיתית של 'שוברים שתיקה'. לסיים את "הכיבוש". כלומר לפעול נגד הממשלה הנבחרת ולאלץ אותה לקיים מדיניות אחרת. בין היתר, לאלץ אותה להעביר שטחים מריבונות ישראלית לריבונות אחרת. בלשון החוק קוראים לזה בגידה! וסעיף 97 לחוק העונשין קובע עונש של מיתה או מאסר עולם על בגידה שכזו.

זאת יש לומר לטמבלי 'שוברים שתיקה' שהכסף מעוור את עיניהם: על איזה "כיבוש" אתם מדברים? על מאחזים והתנחלויות שהוקמו על אדמות טרשים ביהודה, בשומרון, בירושלים וברמת הגולן? או שמא על מרבית הקיבוצים בגבולות הקו הירוק הפורחים להם על עיי חורבותיהם של מאות כפרים ערביים שנכחדו? ואולי על ריבואות הדונמים של יערות הקרן הקיימת לישראל שתחתיהם קבורים ישובים ערביים שלמים? או אולי אולי אולי – אתם מתכוונים ל"כיבוש" –  "יפו", "לוד" "רמלה", "נהריה" ואפילו "יאזוּר", "סאלמה", "מחלול", "אבו-כביר", "מנשייה", "סארונה", "סומייל" ו"שייח'-מוניס"… עליהם חוגגת התנחלות תל-אביב כעיר ללא הפסקה.

כל מדינת-ישראל הינה התנחלות כבושה. לא יתכן שהכובש המתנשא יחליט מה מתוך "כיבושיו" הוא "כיבוש" לגיטימי ומה אינו לגיטימי. לטעמי, הכל כבוש. ובצדק רב גם לגיטימי. גם הערבים זועקים שהכל כבוש וגם מבחינתם – בצדק רב. באים צקצקני ה"כיבוש" הללו ופועלים, בתמורה לכסף, לשנות מציאות למציאות שלא תיתכן… לזנות עם כיבוש ולהרגיש בלי כיבוש. אלה הם הצבועים העושים מעשי הלשנה וגורפים לכיסם שכר כקורח.

אירגון המלשינים 'שוברים שתיקה' מתקיים אך ורק כי יש בו מקבלי שכר נהדר למנהליו ועובדיו. אף על פי שהשכר הזה הוא גמול בבחינת אתנן זונות למלשינים ולמינים שאסור שתהא להם תקווה.  בצע כסף לשמו. זהו אירגון שנתמך על-ידי הקרן לישראל חדשה מיסודה של קרן פורד האנטישמית וכן כספים המתקבלים ממדינות פרו-ערביות כמו בריטניה, ספרד ודנמרק. בושה וחרפה למדינת-ישראל שאינה גוררת את אנשי האירגון המפורכס הזה, אזוקים בידיהם וברגליהם, לבתי המשפט ולהשית עליהם עונשים כבדים הקבועים בחוק.

פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על שוברים שתיקה בעבור אתנן זוֹנָה…

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

    מילים כדורבנות ואין שומע.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s