מולדת, טרור, ומה שביניהם…

עַם שמולדתו נגזלה בכוח, רשאי להתקומם נגד הכובש ולעשות הכל בשביל להשיב את המולדת הגזולה, לסלק את הכובשים מן הארץ ולהשמיד את המתנגדים עד לאחרון שבהם. כל האמצעים כשרים למען המאבק הצודק הזה לרבות פיגועי טרור בלתי מבוקרים. האשמה לכל פורענות נופלת ותיפול תמיד על הכובש הגזלן ולא על הטרור שצמח בעטיו. כן, יש טרור מוצדק ויש אלימות בלתי נמנעת ויש הרג מוכרח וכולם פירות רעננים המלבלבים מתוך עוול משווע. גזילת מולדת הינה פשע המצדיק עונש כרת על הגזלנים. אין צורך בבתי דין ובשופטים נשואי פנים. העונש הזה קבוע משחר ההיסטוריה. אין משפט במלחמה על מכורה!

אבל הערבים האלה שהחליטו משלב מסוים להיקרא "פלסטינים" אינם עַם. הארץ הזאת לא היתה מעולם מולדת פלסטינית. יתר על כן, מעולם לא היה עַם כזה ולא מולדת כזאת בשום מקום אחר בעולם. הרשות נתונה לכל קיבוץ של אנשים על פני תבל להתגבש ולהחליט על היותם עַם. מן הטעם הזה עלינו להכיר בכך שמול עינינו צמח והתגבש לו עם פלסטיני שלא היה מקודם. אין לעם החדש הזה כל קשר לארץ-ישראל. זו אינה מולדתו משום בחינה שהיא ואם נקפיד לומר הרי שהמאבק שלהם לקומם להם מדינה ריבונית מתחולל אך ורק לשם גיבוש העַם הפלסטיני. בלי מדינה פלסטינית – לא היה, אין ולא יהיה עַם פלסטיני.

לעומתם, העם היהודי הינו עם מגובש מזה כחמשת אלפים וחמש מאות שנים עם תורה ומצוות וחגים ומועדים. מאז חורבן הבית השני חי העם היהודי ברובו מחוץ למולדתו ההיסטורית. לאחר אלפיים שנות גלות קמה התנועה הציונית ותבעה מאומות העולם לשוב אל מולדתה שנכבשה מן השלטון העות'מני במלחמת העולם הראשונה. בריטניה הגדולה קבלה על עצמה מנדט שהטילו עליה אומות העולם לסייע בהקמת בית לאומי לעַם היהודי על אדמת ארץ ישראל כולה, משני עברי נהר הירדן. בריטניה מעלה בתפקידה הרשמי וקרעה נתח מן האדמה השייכת ליהודים מכוח החוק הבינלאומי, בניגוד להחלטת אומות העולם, והקימה עליו את ממלכת ירדן לעַם שאף הוא קם יש מאָיִן. היה זה וויתור של היהודים על חלק גדול ממכורתם ועליו להיות הוויתור הכואב והקורע האחרון. אסור לוותר מעבר לכך. לא לעַם קיים ובוודאי לא לעַם שקם רק בשביל לבטל את מדינת העם היהודי.

לפיכך הטרור של הלח"י, האצ"ל וההגנה היה טרור מוצדק. יש עַם יהודי, היתה מולדת גזולה מן העם היהודי, והיה צורך להפעיל כוחות צבאיים לרבות חבלות והתנקשויות למען תקומת ישראל בארצו. אין הצדקה מן הסוג הזה לעַם-לא עַם "פלסטיני". אלו הן העובדות. זוהי האמת לאמיתה ואין בִּלְתָהּ. אפילו תכנית החלוקה של האו"ם היתה עיווּת שמנהיגי העם היהודי נאלצו לקבל ואין להסכים לה כיום. ארץ ישראל שייכת לעם ישראל שוויתר על עבר הירדן בכורח הנסיבות ודי לנו בכך…

 

 

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

2 תגובות על מולדת, טרור, ומה שביניהם…

 1. הטרור של האצ"ל והלח"י היה טרור ל-מ-ע-ן היהודים.
  הטרור הערבי הוא טרור נ-ג-ד היהודים.

  די לי בהבדל הזה, דודו.

  אני בעד טרור יהודי ונגד טרור ערבי.

  [ובשולי הדברים אפשר לציין שהרב המכריע של קורבנות הטרור המוסלמי היו …. מוסלמים].

 2. ד"ר שלום פליסר הגיב:

  תמציתי ונכון! אבל זה לא מספיק… אתה חייב לתרגם את זה לשפות נוספות (לפחות: אנגלית) ולשלוח לכל העולם. ההסברה שלנו היא הכישלון שלנו… המסבירים והשליחים (שקיבלו משכורות כדי להסביר את הצד שלנו) מעלו בתפקידם, כדי לנצל את שהייתם בחו"ל לעשיית רווחים לעצמם ולביתם. אין לנו ברירה – אלא, לעשות "הסברה מתוצרת-בית" כמו זו שאתה עושה. אבל אסור לתוצרת-בית להישאר רק בבית – היא חייבת לפרוץ החוצה ולתקן מה שעיוו ה"מקצוענים" באיוולתם. בינתיים, אני רואה את דבריך כמשוטטים רק בין כל המשוכנעים והמסכימים למיניהם. חייבת להימצא "פירצה" בחומת ההסברה, כדי לפרוץ בעדה החוצה. הדברים שאתה כותב, בצירוף הביטוי העשיר והבהיר שלך, חייבים לקבל במה ולהדהד למרחקים…! יישר-כוחך!

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s