בקהיר נוסדה מדינת החמאס!

זהו באמת "שחר של יום חדש". שר ההיסטוריה החליט שוב להתערב במציאות המדשדשת באזורנו והבהיר פעם נוספת את התמונה כפי שהיא ללא כחל ושרק. ה"פיוס" הגדול בין הפת"ח לבין החמאס, כפי שמנסים למכור לנו באמצעי התקשורת, אינו אלא כניעה של מחמוד עבאס לחאלד משעל. הרכנת ראש של החלש וקבלת עול השליט האמיתי. הרשות הפלסטינית שעליה בנו הוזי השלום למיניהם מתה אתמול בקהיר ונקברה סופית קבורת חמור. כל ניירות העמדה וסיכומי הדברים, כל ה"הבנות", הנאומים וההחלטות של כל הצדדים, מקרני ראמים ועד ביצי כינים – את כולם נשא הרוח לכל הרוחות.

זה רק ענין של זמן עד שהחמאס ישליט את מרותו גם ביהודה ובשומרון. החמאס, מכל הגופים הערבים וזרועותיהם, הוא האירגון החמוש והחזק ביותר באיזור ואת זה הכל מבינים. תחילה יחושו את נחת זרועו כל מתנגדיו לשעבר ממערב לירדן, לא יתכן אחרת, והנקמות תהיינה אכזריות כפי שרק החמאס יודע לנקום. בתוך כלום של זמן ישלוט החמאס על כל המנגנונים הן ברצועה והן ביהודה ובשומרון, וכל "המתונים" יחברו אליו בלית ברירה. מעתה לא יהיו פוצי פה ומצפצפים ולא "מרימים" ראש. שלטון החמאס מבטיח עריצות כמלוא משמעותה של רודנות מרצחים.

זהו עוד דלי של מי מדמנה עכורים המושפרצים בפרצופי פרשני השמאל בישראל המסרבים להקיץ מתרדמתם. נוּ, עם מי יש לדבר? זו לא תפנית של הערבים ולא שינוי עמדות. זו המציאות הרוחשת כל הזמן שכל הסימנים העידו עליה. כל הכתובות. על כל הקירות. עכשיו תצטרכו להתאמן על ה"פליק-פלאק לאחור" משום שלהודות בטעויותיכם אינכם מסוגלים. המציאו עוד עיוות של פרשנות, נסחו עוד תמליל מגובב, נתחו עוד כסילות מביכה, קשקשו עוד איוולת – בסופו של דבר נחשפתם במערומיכם ונגלתה ערוותכם: אינכם מבינים דבר וחצי דבר מכל מה שקורה פה. המִגְרָשׁ אחֵר. המשחק אחר. הכללים אחרים. אתם עצמכם נוכחתם היום הזה שאינכם חיים אלא בהזייה אחת גדולה שהיתה מופרכת חדשות לבקרים. איך אינכם מתביישים ופשוט הולכים הביתה?

ואתם, הלומי השלום האבוד, כל כנופיות המתנחלים על אדמות סומייל, אבו-כביר, סאלמֶה, יאזוּר ושייח'-מוניס: כפי שלא נכמרים רחמיכם על הנטבחים בסוריה, כך תקצר ידכם מלהושיע את ערביי יהודה והשומרון מידו הזדונית של החמאס. ישראל אולי ייסרה אותם במחסומים שעוד יתגעגעו אליהם אבל החמאס יפליא בליבותיהם להבי סכינים וכדורי עופרת. זו המדינה הפלסטינית עליה חלמתם? זו הישות הריבונית עליה הכרזתם אך לפני שבוע? אבל כמו כל המשוגעים המצויים גם אתם בטוחים שהמציאות אחרת. אוי ואבוי לכם עלובי העלובים. קבלו את ההודעה הראשונה לאחר ה"פיוס":

"התוכנית שלנו אינה כוללת ניהול משא ומתן עם ישראל או הכרה בה", כך אמר אתמול מחמוד א-זהאר, חבר ההנהגה המדינית של תנועת חמאס, לאחר ההכרזה על הסכם הפיוס ההיסטורי בין הפתח והחמאס. "זה יהיה בלתי אפשרי לממשלת המעבר הלאומית לקחת חלק בתהליך השלום עם ישראל". 

 

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

תגובה אחת על בקהיר נוסדה מדינת החמאס!

  1. גיל דורדון הגיב:

    מזדהה עם כל מילה מר אלהרר היקר.על זה אני תמיד מדבר.
    לעיתים אני תוהה, האם אנשי השמאל הישראלי עיוורים? אולי הם צריכים ניתוח לייזר להסדרת הראייה.או שמא גרוע מכך ופועלים הם עפ"י שלושת הקופים:לא ראיתי,לא שמעתי ולא ידעתי. אבל להבדיל משלושת הקופים יש להם פה המשלשל מתוכו לשון בוטה הגובלת לעיתים באלימות מילולית ובאיומי סרק בשם ביטחון המדינה והסכנות הדמוגרפיות העלולות להיווצר מסיפוח השטחים לתוך ישראל.ברצוני לומר להם זאת:לא בבית ספרנו השקרים והמוסר הכפול משום שאתם פועלים ביתר שאת להכניס לתחומי המדינה מהגרי עבודה מוסלמים ופליטים מארצות אפריקה.אתם נלחמים כדי לאפשר להם להכנס לתחומי המדינה ולמנוע את גירושם,דבר כשלעצמו מהווה איום דמוגרפי עם פוטנציאל עתידי להוות איום ביטחוני על מדינת ישראל.
    הי"ד של בן יוסף לבנת אשר נרצח בשל היותו יהודי.יהי זכרו ברוך אמן.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s